Liepājā un Pāvilostā aizvadīts starptautiskais simpozijs “ElektrON – dzintara nākotne”
No 12. līdz 14. jūnijam Liepājā un Pāvilostā norisinājās starptautiskais simpozijs “ElektrON – dzintara nākotne”, kas pulcēja māksliniekus, pētniekus, kuratorus, dizainerus un kultūras vēsturniekus no Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Vācijas, Honkongas un Kanādas.