Atzīmējot starptautisko brīvprātīgo dienu, 7. decembrī, Spīķeru koncertzālē notika godināšana “Gada brīvprātīgais 2025”, kurā tika apbalvoti brīvprātīgā darba veicēji, koordinatori un organizētāji no visas Latvijas. Nominācijā “Gada brīvprātīgā darba organizētājs” goda zīmi saņēma nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027”.
Goda zīme tika pasniegta par augstas kvalitātes brīvprātīgo programmas izveidošanu, kas atbalsta Liepāja – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027 programmas notikumus Liepājā, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novados.
Liels paldies Liepāja 2027 brīvprātīgā darba koordinatorei Izabellai Džeriņai par rūpēm, profesionalitāti un spēju radīt vidi, kurā katrs brīvprātīgais jūtas novērtēts un pamanīts!
Priecājamies, ka Liepāja 2027 brīvprātīgo programmas “Misija (ne)miers” komandu veido jau 93 dalībnieki, kas ar savu enerģiju un vēlmi iesaistīties stiprina Liepāja 2027 programmas īstenošanu. Mūsu brīvprātīgie apvieno dažādas jomas, paaudzes un pieredzes, un mēs lepojamies būt vieta, kur viņi var satikties, veidot kopienu un attīstīt savas prasmes.