Valjadolidas pilsēta aicina jaunos māksliniekus pieteikt projektus festivālam “CreaVA 2026”
Valjadolidas pilsēta Spānijā izsludina atvērtu konkursu un aicina ilustrācijas, fotogrāfijas un jauno mediju māksliniekus pieteikt savus projektus dalībai 13. festivālā “CreaVA 2026”, kas norisināsies no 2026. gada 24. aprīļa līdz 30. maijam.
Katru gadu dažādās pilsētas vietās – veikalos, bāros, kinoteātros un citās – tiek prezentēti daudzveidīgi jauno mākslinieku projekti. Katru reizi pasākumā piedalās ap 20 mākslinieku un izstāžu vietu. Atklāšanas dienā apmeklētājiem kultūrvietas ir iespēja apmeklēt kopā ar gidu.
Finansējums un noteikumi
- Pieteikšanās termiņš: 18. janvāris
- Pieteikšanās atvērta: Ilustrācijas, fotogrāfijas un jauno mediju māksliniekiem no “CreArt” tīkla vecumā līdz 40 gadiem
- Mākslinieka honorārs: 500 eiro par dalību
- Rezidences atbalsts: ceļa izdevumi, naktsmītnes un jaunradītā mākslas darba ražošanas izmaksas
Plašāka informācija par konkursu un pieteikšanās nosacījumiem: creart2-eu.rog
Atvērta pieteikšanās mākslinieku rezidencei Kauņā, Lietuvā
Kauņa (Lietuva) aicina četrus māksliniekus no “CreArt” tīkla piedalīties sešu nedēļu ilgā rezidencē (Kaunas AiR), kas notiks no 2026. gada 4. maija līdz 14. jūnijam. Programma ir atvērta gleznotājiem, fotogrāfiem un jauno mediju māksliniekiem. Pieteikšanās termiņš: 2026. gada 2. marts.
Liepāja 2027 programmu papildinās 11 starptautiski laikmetīgās mākslas notikumi
Noslēdzies nodibinājuma “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) 2025. gada jūnijā izsludinātais līdzfinansējuma konkurss starptautiskiem dažādu žanru laikmetīgās mākslas notikumiem. Kopumā atbalstīti 11 projekti 640 000 eiro apmērā, kas tiks realizēti Liepājā, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadā.