27. augustā Liepājā notika pirmā (ne)miera programmas pamatpartneru tikšanās. 35 kultūras organizācijas – partneri, kas veidos nozīmīgu daļu no Liepāja 2027 programmas un uzsāk iecerētās aktivitātes jau 2025. gadā –, satikās, lai iepazītos, pārrunātu darba procesus un dalītos ar iecerēm.
Dienas gaitā tika izzinātas pieejamības vadlīnijas, atskaišu un finansējuma kārtība, kā arī mārketinga komunikācijas principi. Pēcpusdienā katrs partneris trīs minūtēs prezentēja savu projektu, veidojot vienotu izpratni par 2025.-2027. gadā gaidāmo.
(ne)miera programma top daudzbalsīga un drosmīga, aptverot plašu žanru spektru – mūziku, vizuālo mākslu, skatuves mākslu, kultūrvēsturi, rezidences, filmu un foto nozari, izglītības un diskusiju formātus, pastaigu maršrutus, tradicionālo kultūru, dizainu, arhitektūru un literatūru.
Aktieri Liepājā mācās, kā teātri padarīt pieejamu bērniem ar dažādām vajadzībām
No 19. līdz 21. oktobrim Liepājas teātra, Liepājas Leļļu teātra un Latvijas Leļļu teātra aktieri piedalās iedvesmojošās meistarklasēs, ko vada horeogrāfe un pētniece Dalija Ačina Telandere (Dalija Aćin Thelander) no Zviedrijas.